شرکت اسکیونک فعالیت گسترده خود را در سال 1372 در زمینه حفاظت الکترونیک و فیزیکی در سطح ایران و خارج از مرزها شروع نموده است. این شرکت توانسته با ارائه فعالیتهای خدمات حفاظتی و حراستی خود و با بهره برداری از کادر مجرب در حوزه های مشاوره، طراحی، اجرا، مدیریت پروژه و تهیه سیستم های امنیتی و حفاظتی و آموزش در کلیه استانهای کشور، یاریگر مدیران سازمانها و ارگان های دولتی و غیر دولتی بوده باشد. این شرکت از جهت نیروی انسانی و بهره گیری از تجهیزات الکترونیکی و فیزیکی روز، از تجارب و توانمندیهای مناسب برخوردار بوده و با برنامه ریزی دقیق قادر است خدمات فوق را با استفاده از روشهای مدرن بهینه سازی و با افزایش ضریب حفاظتی در کلیه مجموعه ها با اهداف ایجاد محیط امن و قابل اعتماد و ایجاد بستر مناسب در زمینه حفاظت الکترونیک اجرا نماید.

مشاوره

نصب

فروش

پشتیبانی

آموزش

تاریخچه

این شرکت از سال 1384نیز فعالیت های خود را به خارج از مرزهای کشور توسعه داده و از جمله پروژه های خود می توان به پروژه سیستم حفاظت الکترونیک کلیه اعتاب مقدسه عراق اشاره نمود .
و همچنین در سال 1394 برند اسکیونک ثبت ملی شد و در سالهای 1392و1394و1396و1399 بعنوان برند شایسته ملی در حوزه اریه خدمات در کشور انتخاب شده است .
این شرکت همکنون در حوزه نظارت تصویری و هوشمند سازی تجهیزات حفاظت الکترونیک با بیش از 60 پرسنل متخصص، با ارائه خدمات حفاظتی و حراستی خود به عنوان یکی از برترین شرکت ها در این زمینه معرفی می شود. همچنین این شرکت با بهره برداری از کادری مجرب در حوزه های مشاوره، طراحی، اجرا، مدیریت پروژه و تهیه سیستم های امنیتی و حفاظتی در کلیه استانهای کشور، یاریگر مدیران سازمانها و ارگان های دولتی و غیر دولتی بوده است.
شرکت اسکیونک افتخار دارد که در طول فعالیت خود توانسته است با ارائه این خدمات و محصولات با کیفیت زمینه ساز افزایش سطح هوشمندی و امنیت در کسب و کار مشتریان خود باشد. این شرکت توسعه و انتقال فناوری اطلاعات را از مسئولیت‌های والای خود دانسته و با برگزاری سمینارها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی در رده‌های مدیریتی و کارشناسی، همواره کوشیده است تا ارتقا دهنده سطح دانش متخصصان فناوری اطلاعات در کشور باشد.
هدف این شرکت همواره فروش محصولات با کیفیت و شناخته شده جهانی در کنار ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بوده است. در همین راستا با پشتکار توانسته پله های ترقی را به سرعت طی بنماید و فعالیت خود را در خارج از مرز های کشور گسترش دهد.

دفتر تهران

از سال 1396 تا اکنون

دفتر مشهد

از سال 1399 تا اکنون

ساختمان کوهسنگی

از سال 1374 تا 1381

ساختمان مریم

از سال 1382 تا 1383

ساختمان فرهاد

از سال 1382 تا 1389

ساختمان قسطنطنیه

از سال 1386 تا 1390

ساختمان تابان

از سال 1390 تا 1399

چارت اداری