بیمارستان ها، مراکز درمانی، داروخانه ها و کلینیک های تخصصی از جمله مکان هایی می باشند که بنا به دلایل متعدد نیازمند بهره برداری از سیستم نظارت تصویری مناسب و مطابق با نیازمندی های خود هستند. شرایط در راهکار نظارت تصویری بیمارستان ها متفاوت از بسیاری از کسب و کارها می باشد. عواملی چون وجود مکان های پر تردد و دارای استرس بالا مانند بخش اورژانس، یا حساس از نظر شرایط نگهداری مانند داروخانه های بیمارستانی و بخش نگهداری از نوزادان و همچنین حفظ حریم خصوصی از جمله مسائلی هستند که ساختار سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته بیمارستانی را متفاوت از سایر کسب و کارها می کنند.جهت طراحی یک سیستم دوربین مداربسته و حفاظت تصویری برای بیمارستان ها و مراکز درمانی کوچک و بزرگ بایستی حتما شرایط به صورت کامل بررسی شده و با توجه به نیازمندی های عمومی بهترین و مناسب ترین ساختار طراحی و پیاده سازی شود. در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهت طراحی سیستم های نظارت تصویری بیمارستانی شرایط و آیین نامه های اجرایی خاصی طراحی شده است، این آیین نامه ها می توانند راهنمای خوبی جهت طراحی یک سیستم نظارت تصویری بیمارستانی باشند.در این بخش مطالب، مقالات، کاتالوگ ها و هر آنچه که در مورد طراحی یک سیستم نظارت تصویری بیمارستانی مورد نیاز است دسته بندی و ارائه شده است.

مهمترین نکات کلیدی در طراحی یک سیستم نظارت تصویری بیمارستانی

سیستم های حفاظت تصویری بیمارستانی دارای اهمیت بسیاری می باشند و به همین دلیل است که سرمایه گذاران بیمارستانی هزینه های بسیاری را در زمینه ایجاد سیستم امنیتی مناسب انجام می دهند. انتخاب محل های نصب دوربین های مداربسته، برندهای مورد استفاده و قوانین حریم شخصی از مهمترین نکات مربوط به انتخاب یک سیستم حفاظت تصویری بیمارستانی می باشد.

خدمات ما به بیمارستان ها و مراکز درمانی

شرکت شبکه گستر مهرتجارت با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری، توانایی فنی و مالی مشاوره، طراحی، تامین کالا، پیاده سازی،

پشتیبانی و بهینه سازی پروژه های نظارت تصویری و سیستم های دوربین مداربسته بیمارستان ها، مراکز درمانی، داروخانه ها و کلینیک های پزشکی را دارد.

ساختار خدمات دهی ما
  •  مشاوره در جهت انتخاب سیستم طراحی سیستم نظارت تصویری مناسب
  • طراحی سیستم نظارت تصویری با توجه به نیازمندی ها
  • تامین کالا و خدمات مورد نیاز جهت پیاده سازی سیستم نظارت تصویری
  • پیاده سازی سیستم نظارت تصویری
  • پشتیبانی و نگهداری از سیستم های نظارت تصویری
  • تامین خدمات مشاوره و آموزشی جهت بهره برداری صحیح از سیستم های نظارت تصویری
  • ارزیابی فنی سیستم های نظارت تصویری موجود در مراکز درمانی و بیمارستانی
  • طراحی و اجرای مناقصات تامین خدمات و کالا
  • طراحی و پیاده سازی زیر ساخت های شبکه و ارتباطی